logo Sherlook CRM systém

Efektívne CRM - Informačný systém pre obchodníkov, advokátov, exekútorov...

Mám záujem o osobnú nezáväznú prezentáciu aplikácie Sherlook


Sherlook a vymáhanie pohľadávok
V súčastnosti aj minulosti fungoval aj funguje vo svete jeden fenomén: veľa ľudí nevie hospodáriť v rámci svojich príjmov. Pôžičky, úvery, nákupy na splátky. Keď nemám, tak si požičiam.

Takto to funguje aj v našom prípade. Naša banka poskytne klientovi spotrebný úver, hypotekárny úver, alebo aj jednoduché prečerpanie na debetnej karte. Vo väčšine prípadov to skončí dobre, ale čo ak klient pôžičku v dohodnutom termíne nesplatil ?Sherlook a preverené autá
Aj vy kupujete ojazdené autá s rešpektom ? Nie ste jediní, nebojte sa. Práve preto existuje služba, ktorá nám pri kúpe pomáha.

Autobazár, ktorý auto predáva si objedná nezávislého technika, ktorý príde a toto auto prekontroluje. Napríklad, či nebolo búrané, koľko má reálnych kilometrov, v akom stave sú brzdy a či pneumatiky majú potrebný dezén, či tesní motor, alebo či lak na karosérii nie je prestriekaný. Nemyslite si, že je to všetko, v tomto „chorobopise“ je viac ako sto konkrétnych vecí, ktorým sa technik pozrie na zúbok. Toto všetko technik spíše a vystaví autu certifikát, pod ktorý sa podpíše...Sherlook a obchodníci s energiami
Aj na trhu s energiami sa môže náš systém dokonale uplatniť. Ocení ju šéf, ale aj radový obchodník. Predstavme si, že prídete za zákazníkom a chcete mu ukázať vašu ponuku. Pripojíte sa na web, prihlásite sa do svojho konta a do cenovej kalkulačky vypíšete detaily ohľadom zákazníkovej spotreby, či už elektriny alebo plynu. Systém vám zobrazí výsledné sumy a zákazník sa teší, že ušetrí. To ale nie je zďaleka všetko.


Viete, že v CRM Sherlook môžete spravovať aj viac portfolií?
Portfólio je vlastnosť, ktorú väčšina zadarmo, alebo cenovo dostupných CRM systémov neponúka. A o čom to vlastne hovorím ?

Predstavme si modelovú situáciu. Mám celkom úspešnú firmu v oblasti predaja elektroniky, ale ako vášnivý rybár som si neodpustil príležitosť obchodovať aj s týmto tovarom. Ryby predsa zjedia veľa. Aby toho nebolo málo, v minulosti som sa venoval poisťovacej činnosti a zmluvy mi prinášajú peniaze stále. Navyše, pretože ma ľudia poznajú, hlásia sa mi už aj sami...Ako sa Sherlook dostal do drevovýroby?
Pán z firmy na výrobu dreva a dyhy, volajme ho pán Peter, nebol vo svete počítačov najzbehlejší. Robil a manažoval veci ako vedel. Bol rád, že z objednávky, ktorá prišla na email si na papier vypísal rozmery, farby a iné detaily pre výrobu. Zároveň si poznačil veci do excelu, ktorý na tento účel používal. Potom vo výrobnej hale podal papier operátorovi, ktorý nastavil stroje podľa detailov zadávateľa a šup ho, nech uz je to drevo hotové...