logo Sherlook CRM systém

Efektívne CRM - Informačný systém pre obchodníkov, advokátov, exekútorov...

Mám záujem o osobnú nezáväznú prezentáciu aplikácie Sherlook

Sherlook a preverené autá
Aj vy kupujete ojazdené autá s rešpektom ? Nie ste jediní, nebojte sa. Práve preto existuje služba, ktorá nám pri kúpe pomáha.

Autobazár, ktorý auto predáva si objedná nezávislého technika, ktorý príde a toto auto prekontroluje. Napríklad, či nebolo búrané, koľko má reálnych kilometrov, v akom stave sú brzdy a či pneumatiky majú potrebný dezén, či tesní motor, alebo či lak na karosérii nie je prestriekaný. Nemyslite si, že je to všetko, v tomto „chorobopise“ je viac ako sto konkrétnych vecí, ktorým sa technik pozrie na zúbok. Toto všetko technik spíše a vystaví autu certifikát, pod ktorý sa podpíše.

A ako s tým vlastne Sherlook súvisí ?

Tieto všetky detaily o aute spolu s fotkami nahodí pán technik do Sherlook databázy - vytvorí prípad o aute. Databáza je prepojená s webovou stránkou www.preverene-auta.sk, ktorá tieto dáta zdieľa. Auto sa nám teda na stránke objaví aj s hodnotením, a záverečnou správou o stave vozidla. Vy sa už potom ľahko môžete presvedčiť, či je v stave, ktoré vám vyhovuje. Rozhodnúť sa, či to bude váš nový miláčik, alebo ním ostane kocúr Fúzik je už len na vás.